Fontos információ!

Ügyfélszolgálataink a vonatkozó Kormányrendelet értelmében 2021. április 7-től NYITVA TARTANAK.

RÉSZLETEK

Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

A TARR Kft. INFORMATIKAI OSZTÁLYA csapatába keres Web fejlesztő munkakörbe szakembert

Feladatok

  • PHP, Javascript, HTML és CSS feladatok megvalósítása és karbantartása
  • Részvétel „Okos” (Smart) TV-n futó programok fejlesztésében
  • API PHP oldal fejlesztése
  • PHP alapú web applikáció fejlesztése

Elvárások

  • PHP, Javascript, Ajax, HTML és CSS középfokú ismerete
  • HTML5 ismerete
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Internetes dokumentációk hatékony használata
  • Önálló munkavégzés, önmotivált személyiség
  • MySQL, ismerete
  • Munkájára igényes
  • Próbafeladat elvégzését vállalja

Előny

  • Szakmai angol nyelvtudás (olvasott szöveg értése)
  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • Frontend fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • NodeJS, ReactJS ismerete
  • PostgreSQL ismerete
  • Kódminőség ellenőrző eszközök
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Github, Gitlab, stb.)
  • Samsung/LG tv alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • IOS/Android alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Elkötelezett tagokból álló erős csapat

Munkavégzés helye: Szekszárd
Munkaidő:
napi munkaidő 8 óra
A munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.
Jelentkezési határidő: 2021. május 10.

Önéletrajzokat az it.titkarsag@tarr.hu e-mail címre várjuk "Web fejlesztő" tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére