Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

Üzemeltetést támogató mérnök

Feladatok:

  • Műszaki üzemeltetési fejlesztési projektek koordinációjának ellátása
  • Folyamatfejlesztési feladatok az üzemeltetési területen:
    o Folyamatszabályozási koncepció egyeztetése
    o Dokumentáció készítése, véleményeztetése
    o Bevezetés biztosítása, oktatási anyagok készítése, részvétel az oktatásban
    o Változások kezelése
  • Telekommunikációs technológiák fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • Telekommunikációs mérnöki végzettség
  • Jó szervező-, és kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyviteli rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Több éves, távközlési területen eltöltött gyakorlat
  • Egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafateria
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, jó légkör

Munkaidő: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Szekszárd
Munkakezdés:
azonnal, megegyezés szerint.
Jelentkezési határidő:
2021. október 6.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.

A fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk "Üzemeltetést támogató mérnök" tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére