A kosár tartalma

Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő: {{ basket.fullPriceOfProducts | price }}Ft

HÁLÓZATI MÉRNÖK

A TARR Kft. Informatikai Osztálya, hálózati csapatába keres hálózati mérnök szakembert.

Feladatok:

  • Tarr Kft. hálózat infrastruktúrájának üzemeltetése, felügyelete, dokumentálása.
  • Kapcsolattartás a társszolgáltatók műszaki csapataival közös létesítés vagy hibaelhárítás során.
  • Részvétel a hálózat fejlesztésében, az új szolgáltatások, technológiák bevezetésében és tesztelésében.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • vállalati távközlési szolgáltatások üzemeltetésében/létesítésében szerzett gyakorlatot,
  • Ethernet és IP hálózatok alapos ismeretével rendelkezik,
  • érvényes „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van,
  • felhasználói szintű a számítógépes ismerete,
  • jó a probléma elemző és probléma megoldó készsége, pontos precíz a munkavégzése,
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készséggel rendelkezik,
  • minimum alapfokú az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt.

Előnyök:

  • Cisco CCNA vagy CCNP szintnek megfelelő tudás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria·
  • Szakmai fejlődés és előrelépés, komoly projektekben való részvétel·
  • Kreatív, változatos feladatok
  • Fiatalos és nyitott légkör
  • Professzionális irodai környezet

Munkaidő: napi 8 óra,
Munkakezdés: megegyezés szerint.
A munkavégzés helye
: Szekszárd

A fényképes önéletrajzokat az it.titkarsag@tarr.hu e-mail címre várjuk "Szekszárd- Hálózati mérnök" tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére