Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

GAZDASÁGI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • Részvétel a társaság gazdasági, pénzügyi-számviteli folyamatainak felmérésében, fejlesztendő területek beazonosításában
  • Hatékonyság növelését célzó javaslatok megfogalmazása, priorizálása
  • Részvétel a cég új ügyviteli / pénzügyi folyamatainak és információs rendszereinek bevezetésében, és egyéb digitalizációs projektekben
  • Rendszeres (havi/negyedéves) riportok, terv-tény elemzések és döntéstámogató anyagok elkészítése
  • Zárásokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • 3-5 év releváns pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kitűnő elemző készség
  • Proaktív szemlélet, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • folyamatmenedzsment és/vagy projektvezetési tapasztalat
  • ERP bevezetésben szerzett tapasztalat
  • kontrolleri munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kompetitív, dinamikusan fejlődő szakmai környezet
  • Támogató, rugalmas munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem, alkalmazotti jogviszony
  • Éves céges rendezvények
  • Dinamikusan fejlődő stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások, cafeteria
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.
Munkaidő:
Teljes munkaidő
A munkavégzés helye
: Szekszárd
Jelentkezési határidő:
2021.08.15.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.
A fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk
„ Gazdasági Szakértő” tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére