RENDKÍVÜLI KÖZLEMÉNY!

Szabjunk gátat közösen a koronavírus terjedésének! Intézd te is otthonról ügyeidet!

Részletek

A kosár tartalma

Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő: {{ basket.fullPriceOfProducts | price }}Ft

ELEMZŐ

Szekszárd

Feladatok:

  • Adatbázis lekérdezések
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Elemzések készítése a vezetőség felé
  • Hatósági adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Excel magas szintű ismerete
  • SQL nyelv haladó szintű ismerete és jártasság az adatbázis kezelésében
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyök:

  • RStúdióban szerzett tapasztalat, R nyelv ismerete
  • Távközlési piac és szolgáltatások ismerete
  • Értékesítésben és multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Elkötelezett tagokból álló erős csapat

Munkaidő: napi 8 óra
Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.
A munkavégzés helye
: Szekszárd

Jelentkezéseket az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk önéletrajz és motivációs levél megküldésével
„Elemző és értékesítési támogató” tárggyal.

Jelentkezési határidő: 2020. március 31.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére