Ehhez a címhez rendelődik amit a kosárba tesz

Összesen: ({{ cartIndex + 1 }}. címre):

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

RENDSZERINFORMATIKUS

A TARR Kft. OFFICE INFORMATIKAI OSZTÁLYA csapatába keres rendszerinformatikus munkakörbe szakembert:

Feladatok:

  • a cég IT infrastruktúrájának támogatása (pc, laptop, perifériák)
  • szoftver és hardver hibák felderítése, elhárítása
  • a felhasználók távoli és személyes támogatása
  • Windows domain környezetben jogosultságok kezelése
  • irodai programok és levelezőrendszerek telepítése, frissítése
  • nyomtatók telepítése, javítása és karbantartása
  • biztonsági mentések készítése és visszaállítása
  • biztonsági rendszerek felügyelete
  • tárgyi eszközök menedzselése
  • helyi technikai problémamegoldás, hibabejelentő rendszerből érkező ticketek alapján
  • kapcsolattartás társterületekkel
  • részvétel informatikai fejlesztések és beruházások előkészítésében, lebonyolításában
  • a feladatkörrel járó adminisztratív teendők

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • PC hardver és hálózati eszközök ismerete, TCP/IP hálózatok ismerete
  • Windows operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete
  • precíz, önálló felelősségteljes és dokumentált munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség és csapatjátékos attitűd.

Előny:

  • legalább 2-3 éves munkatapasztalat hasonló területen,
  • help deskes tapasztalat
  • Windows Server, gyakorlati jártasság
  • IT Security kompetencia
  • Active Directory gyakorlati tudás
  • PowerShell scriptek írásában szerzett tapasztalat
  • Linux rendszerek alapszintű ismerete
  • Érdeklődés az új technológiai dolgok iránt

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria
  • Kreatív, változatos feladatok
  • Fiatalos és nyitott légkör
  • Professzionális irodai környezet

Munkavégzés helye: Szekszárd
Munkaidő:
Napi munkaidő 8 óra
Munkakezdés:
azonnal, megegyezés szerint.
Jelentkezési határidő:
2022. július 15.
Fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk "Rendszerinformatikus" tárggyal.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató