Ehhez a címhez rendelődik amit a kosárba tesz

Összesen: ({{ cartIndex + 1 }}. címre):

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

PARTNERKAPCSOLATI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Nagykereskedelmi partnerekkel történő pontos és szakszerű kapcsolattartás
  • Nagykereskedelmi partnerek és a TARR Kft. elektronikus eljárási rendszereinek használata
  • Szerződések és ajánlatok kezelése
  • Engedélyek és egyéb műszaki jellegű dokumentáció intézése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Távközlési piac és szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafeteria
  • Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó légkör

Munkaidő: napi munkaidő 8 óra
Munkakezdés: 2022. június 1.
A munkavégzés helye
: Szekszárd
Jelentkezési határidő: 2022. május 31.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.
A fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk
„Partnerkapcsolati ügyintéző” tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére