Tisztelt Ügyfeleink!

Az országos járványügyi helyzet cégünket is arra készteti, hogy egészségvédelmi intézkedéseket vezessünk be. Ennek értelmében kérjük, hogy ügyfélszolgálatainkon használjon arcot elfedő maszkot és tartsa embertársaitól a másfél méteres távolságot. Amennyiben nem rendelkezik maszkkal, tudunk biztosítani Önnek.
Csak a fenti védelmi intézkedéseket betartó ügyfeleinket tudjuk kiszolgálni.
Megértésüket köszönjük!
Vigyázzunk egymásra!

Ehhez a címhez rendelődik amit a kosárba tesz

Összesen: ({{ cartIndex + 1 }}. címre):

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

MŰSZAKI REFERENS

Tarr Kft. hálózatfejlesztési osztályára keresünk Cégünk hálózatfejlesztési feladatainak támogatására kollégákat. Feladataik elsősorban tervezés támogatási és kivitelezés támogatási tevékenységekből állnak.

Feladatok:

  • Hálózatfejlesztési kivitelezések műszaki ellenőrzése, kivitelezési feladatok koordinálása
  • Közműegyeztetések lebonyolítása, tulajdonosi hozzájárulások kezelése
  • Kisebb hálózatfejlesztési feladatok felmérése, tervezése, költségvetés számítása
  • Egyedi beköthetőségi vizsgálatok elvégzése és hálózatfejlesztési feladatok előkészítése, koordinálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség·
  • Felhasználói szintű számítástechnika ismeretek·
  • Jó kommunikációs készség·
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás·
  • Adminisztratív fegyelem

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Távközlési területen szerzett tapasztalat
  • CAD alapú nyilvántartási rendszerek ismerete
  • Egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafateria
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, jó légkör

Munkavégzés helye: Szekszárd
Munkavégzés ideje:
teljes munkaidő
Munkakezdés:
azonnal, megegyezés szerint
Jelentkezési határidő:
folyamatos
Fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk "Műszaki referens" tárggyal.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató