Ehhez a címhez rendelődik amit a kosárba tesz

Összesen: ({{ cartIndex + 1 }}. címre):

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

Lead JAVA Developer / Vezető JAVA fejlesztő

(Budapest vagy Szekszárd)

Feladatok:

  • SCRUM módszertanra épülő tervezési és fejlesztési feladatoban való részvétel
  • Üzleti és szakmai csapat közötti információ áramlás biztosítása, támogatása
  • Csapat szakmai munkájának irányítása és ellenőzése, koncepcionális szabályok kidolgozása
  • Csapattagok szakmai fejlődésének biztosítása, koordinálása
  • Új projektek üzleti céljainak megértése, megvalósíthatóságának biztosítása
  • Becslések, feladatok lebontásának irányítása, támogatása
  • Döntéshozás a csapat által használt technológiák, konvenciók terén a projektvezetéssel közösen

Elvárások:

  • Legalább 5+ éves szakmai múlt Java EE vagy Spring környezetben végzett alkalmazás fejlesztési területen
  • Átfogó szintű SQL ismeretek
  • Az alábbi rendszerek/technológiák ismerete:

- GIT Verziókezelő
- Java 11+
- CI/CD
- XML, JSON REST

Előny:

  • távközlési területen szerzett tapasztalat,
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • Agilis módszertan ismerete

- JSF
- JBoss EAP 7/WildFly
- Gradle
- Jenkins

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafateria
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, XI kerület vagy Szekszárd
Munkaidő:
Napi munkaidő 8 órás főállás.
Jelentkezési határidő: 2022. október 16.
Fényképes önéletrajzokat az allas@tarr.hu e-mail címre várjuk a bérigény megjelölésével "Lead Java Developer" tárggyal.

A jelentkező a jelentkezéssel egyúttal hozzájárul az önéletrajz tárolásához a következő 3 évre, illetve a munkaviszony tartama alatt.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató