Összesen:

Kedvezményes havi díj

Átvételkor fizetendő:

Senior JAVA Programozó

(Budapest vagy Szekszárd)

Feladatok:

  • Magasszintű tapasztalat és legalább 3 éves szakmai múlt Java EE környezetben végzett alkalmazás fejlesztési területen
  • távközlési területen szerzett tapasztalat előny
  • szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • Az alábbi rendszerek/technológiák ismerete előny: Java SE 8, MySQL, JSF, PrimeFaces, Eclipse, JBoss EAP 7, Gradle, Jenkins

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Elkötelezett tagokból álló erős csapat

Munkaidő: : napi 8 órás főállás, továbbá készenléti idő
A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület vagy Szekszárd

Jelentkezéseket az allas@tarr.hu email címre várjuk önéletrajz és motivációs levél megküldésével "Senior JAVA programozó" tárggyal.

Amennyiben jelentkezel a meghirdetett állásra, azzal hozzájárulásodat adod személyes adataid az adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerinti kezeléséhez.
Adatkezelési tájékoztató állásra jelentkező személyek részére